Nieuws & updates van IKC De Woudreus


Bekijk hier het laatste nieuws over IKC De Woudreus

2022-09-07 14:30:00

Op 29 augustus is onze school geopend

IKC De Woudreus is op 29 augustus officieel van start gegaan. We hebben onze eerste leerlingen feestelijk verwelkomd. De groene loper lag voor hen uitgerold en de route naar de klas was versierd met ballonnen. Het was een mooie en bijzondere dag. Wij hebben genoten van het enthousiasme van de kinderen. Ondertussen bouwen we door aan onze school. Nieuwsgierig?! Kom gerust eens langs! #Ikcdewoudreus #nieuweschool #sko #nobelhorst

Wilt u ook een

stimulerende leeromgeving voor uw kind?


Uw kind aanmelden of wilt u meer informatie? Bel met 06-23 17 96 27 of vul het contactformulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!

Direct aanmelden